wyrwane strony

Taśmy do wklejania wydartych stron książek i podklejania dokumentów, bazujące na najwyższej jakości klejach, bezpiecznych dla naprawianego obiektu. Taśmy są odporne na starzenie i nie powodują żółknięcia z czasem.
Taśma do wklejania wydartych stron P045

Taśma P045

Taśma do naprawy książek P045, samoprzylepna, elastyczna, matowa w kolorze białym. Można ją zastosować do usztywnienia zszycia lub napraw wewnątrz książki. Nadaje się do: wklejania wydartych stron, czy naprawy krawędzi książki. Taśma może być zastosowana do mocowania map, fotografii. Praktyczne opakowanie stanowi jednocześnie dyspenser, który znacznie ułatwia aplikację taśmy. Papier bezkwasowy, o neutralnym pH, nie powoduje żółknięcia i jest odporny na starzenie. Długość rolki: 50 m, szerokość: 2 cm.
przejdź do sklepu
Filmoplast P90

Filmoplast P90

Filmoplast P90, samoprzylepna, nieprzezroczysta, biała bibułka stosowana do wklejania wydartych stron, pojedynczych kart z bloku książki, a także do podklejania dokumentów. Materiał odporny na starzenie i żółknięcie powstające z czasem. Długość rolki: 50 m. Dostępne szerokości to 20 i 40 mm.
przejdź do sklepu