rozdarcia stron

Rozdarcia stron to częsty przypadek uszkodzenia książki czy dokumentu. W takich przypadkach możemy zastosować specjalne bibułki do naprawy papieru. Wyjątkowo cienkie i przezroczyste, nie zasłaniają zawartości dokumentu. Proponowane rozwiązania są bardzo bezpieczne, gdyż nie powodują żółknięcia i są odporne na starzenie.
Taśma do naprawy stron P025

Taśma P025

Taśma do naprawy książek P025, samoprzylepna, bardzo cienka i przezroczysta, dzięki czemu doskonale nadaje się do sklejania rozdartych stron książki. Treść znajdująca się pod taśmą będzie dokładnie widoczna. Odporna na starzenie. Zamknięta w praktycznym opakowaniu, które stanowi jednocześnie dyspenser do łatwiejszej aplikacji. Klej i papier o neutralnym pH. Długość rolki: 50 m. Szerokość: 2 cm.
przejdź do sklepu
Taśma do naprawy papieru Filmoplast P

Filmoplast P

Taśma Filmoplast P w postaci przezroczystej bibułki przeznaczona jest do sklejania stron, rozdartych kart czy dokumentów. Taśma nie zasłania zawartości, którą można łatwo odczytać spod naklejonego materiału. Odporna na starzenie i żółknięcie z czasem. Dostępne szerokości rolek: 20, 40, 400 mm.
przejdź do sklepu
Papier japoński Filmoplast R

Filmoplast R

Filmoplast R to niezwykle cienki (gramatura 8,5 g/m2), transparentny papier japoński, bezkwasowy. Zawarty w nim klej aktywizuje się pod wpływem temperatury (ok. 100°C). Może zostać usunięty przy użyciu alkoholu lub temperatury. Zastosowanie Filmoplastu R sprawia, że naprawiany dokument zachowuje swoją oryginalność. Polecany w szczególności do cennych dokumentów, także archiwalnych. Różne wymiary do wyboru.
przejdź do sklepu