metalowe

Podpórka do książek L 14 cm

Podpórka "L" 14 cm

Trwała i użyteczna podpórka o prostym kształcie litery "L", dostępna w czterech popularnych kolorach. Wykonana z metalu 1,5 mm, dzięki czemu stanowi stabilną podporę dla książek zgromadzonych na regale czy półce. Wysokość: 14 cm
przejdź do sklepu
Podpórka do książek L

Podpórka "L" 17 cm

Prosta ale funkcjonalna, metalowa podpórka do książek, która stanowi stabilne wsparcie dla rzędu książek na regale czy półce. Popularnie używana w każdej bibliotece. Dostępna w czterech kolorach, tj. czarnym, grafitowym, czerwonym i jasnoszarym. Wysokość podpórki: 17 cm.
przejdź do sklepu
Podpórka do książek L 14 cm

Podpórka "L" 24 cm

Metalowa, wysoka podpórka do książek i segregatorów to pewne wsparcie nawet dla dużej ilości książek. Powszechnie stosowane w każdej bibliotece. Do wyboru cztery kolory: jasnoszary, grafitowy, czerwony lub czarny. Wysokość: 24 cm.
przejdź do sklepu
Podpórki z językiem

Podpórki z językiem

Podpórki z językiem to bardzo praktyczne rozwiązanie do podpierania nie tylko książek, ale również segregatorów, akt czy pudeł. Dzięki swej budowie, podpórki są bardzo stabilne, doskonale sprawdzą się w każdej bibliotece czy archiwum. Dostępne w dwóch wielkościach oraz jednym standardowym kolorze, jasnoszarym.
przejdź do sklepu
Podpórki dziecięce Przyjaciele Książek

Podpórki z serii Przyjaciele Książek

Ta wyjątkowa rodzina podpórek nie tylko doskonale spełnia swoje zadanie podpierania książek, ale także stanowi wspaniałą ozdobę i miły akcent na naszym regale czy półce. Przyjaciele Książek to świat zwierząt i kolorowych pojazdów, które świetnie sprawdzą się w dziale dziecięcym, ale nie tylko. Poznaj wszystkie i wybierz koniecznie coś dla siebie!
przejdź do sklepu

Podpórki do książek metalowe są bardzo stabilne i stanowią pewną podporę dla książek, segregatorów i czasopism. Podpórki mogą być proste (w kształcie litery “L”), z tzw. “językiem”, lub mogą przybierać różne atrakcyjne kształty.