folie samoprzylepne

Folie samoprzylepne to doskonały sposób na ochronę książek i podręczników przed zniszczeniem i zabrudzeniem. Proponowane folie są proste w aplikacji, a także w pełni bezpieczne dla oprawianego obiektu. Dostępne w rolkach o różnej szerokości.
Folie do książek nieklejące

Pelloplast 75 µm

Samoprzylepne folie o grubości 75 µm, dostępne są w rolkach o długości 5 i 15 m. Doskonale sprawdzą się do oprawy podręczników i książek. Polecane do każdej biblioteki i na użytek prywatny. Folie są bezpieczne dla oklejanych obiektów oraz łatwe w aplikacji.
przejdź do sklepu
Zestawy do oprawy podręczników

Zestawy do oprawy podręczników

Folia samoprzylepna w rolce 5 m wraz z praktycznymi akcesoriami, pomocnymi przy oprawie podręczników. Folia jest łatwa w aplikacji. Kratkowany papier podkładowy ułatwi przycinanie odpowiednich kawałków. Folię można zakupić oddzielnie lub w atrakcyjnych cenowo zestawach.
przejdź do sklepu
Folia samoprzylepna Pelloplast 90

Pelloplast 90 µm

Mocna folia Pelloplast o grubości 90 µm w 25-metrowych rolkach to dobre i trwałe zabezpieczenie okładek i nie tylko. Możliwość nanoszenia poprawek podczas procesu oprawiania. Folia podklejona jest papierem z nadrukowaną kratką, która ułatwia docinanie odpowiedniej wielkości odcinków. Bezpieczna, nie zawiera szkodliwych związków chemicznych. Dostępna w rolkach o szerokości: 33, 42, 50 i 120 cm.
przejdź do sklepu
Folia do książek Filmolux Libre

Folia do książek Filmolux Libre

Folia do książek Filmolux Libre, samoprzylepna, błyszcząca, uniwersalna, polipropylenowa. Wysoka jakość klejenia. Szczególnie polecana do zaklejania zapisanych, zadrukowanych powierzchni. Dostępne szerokości: 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 41, 62 cm
przejdź do sklepu
Folia do okładania Filmolux Soft

Folia do książek Filmolux Soft

Folia do książek samoprzylepna, błyszcząca. Opóźniony efekt klejenia znacznie ułatwia proces oprawy. Wykonana z PCV. Długość: 25 m Dostępne szerokości: 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 41, 61 cm
przejdź do sklepu